MANİSALI KUAFÖRDEN SAÇ TASARIM ŞOVU

Uluslararası Manisa Mesir Festivali etkinlikleri kapsamında, Manisa Berberler ve Kuaförler Odası tarafından ''saç tasarım şovu'' düzenlendi.
     Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinlikte konuşan Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Bartu, 470'inci Uluslararası Manisa Mesir Festivali'ne katkı sağlamak amacıyla saç tasarım şovunu hazırladıklarını söyledi. Bartu, ilk kez geçen yıl düzenledikleri saç şovunu geleneksel hale getirmeyi hedeflediklerini belirtti. Bartu, şovda görev alan berber ve kuaförlerin, 20 model üzerinde özellikle gelin başı, topuz ve saç şekillendirme yaptıklarını kaydetti.
     Etkinliğe, Dünya Kuaförler Konfederasyonu Türkiye Başkanı Harun Cici ve ekibi de katıldı. Harmandalı müziği eşliğinde sahneye çıkarak Manisalılara önce saç şov gösterisi sunan Cici ve 10 kişilik ekibi, oryantal dans ile sahneden ayrıldı. Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Bartu, Cici ve ekibine çiçek ve plaket verdi.
     Cici, gazetecilere yaptığı açıklamada, ''Bu yıl yurt dışında ödül alan saç modellerimizi Manisalıların huzurunda da yaptık. Ödül alan 'barış', 'yılbaşı' ve '14 Şubat' adlı saç modelleri ile 'İzmir Saat Kulesi' saç modelini de burada hazırlayıp İzmir ve Manisa'nın kardeşliğini gözler önüne sermek istedik'' dedi.   Etkinliğe katılan 20 kuaför, 20 manken üzerinde değişik saç modellerini en kısa sürede hazırladı.

Haberin kaynağı : http://www.bizkuaforuz.com
BizKuaförüz.Com Kuaför Özel